Landing page dla biura architektonicznego

Branża
Projektant wnętrz / Architekt
Klient
Maszroom
Zakres usług
Wdrożenie landing page
Status współpracy
Ukończona
Projekt maszroom

Profil biznesowy klienta

Maszroom to dynamicznie rozwijające się studio architektury wnętrz, które specjalizuje się w ekskluzywnych projektach. Marka stoi przed wyzwaniem trafienia w potrzeby swojej grupy docelowej, która oczekuje ofert premium, dlatego strategia marketingowa musi być precyzyjnie dostosowana, aby skutecznie docierać tylko do wyselekcjonowanych klientów.

Zakres współpracy

  • Opracowanie komunikacji marki
  • Wdrożenie landing page
  • Wdrożenie analityki
  • SEO i analityka
  • Wdrożenie automatyzacji pod lead generation

Landing page

W ramach współpracy kompleksowo opracowaliśmy komunikację na landing page, dostosowaną do grupy docelowej naszego klienta. Następnie zaimplementowaliśmy stronę wraz z narzędziami analitycznymi, optymalizując ją pod kątem SEO oraz zsynchronizowaliśmy formularze na stronie z arkuszem, który usprawnia organizację leadów.

Wybraliśmy CMS WordPress do zarządzania stroną naszego klienta, głównie ze względu na potrzebę ciągłego ulepszania witryny. Ten system umożliwia nam łatwe dokonywanie zmian, modyfikacji i rozbudowy. Dzięki właściwej implementacji rozwiązania, strona zachowuje wysoką wydajność, co przekłada się na jej biznesową efektywność.

Podsumowanie współpracy

Współpracując z Maszroom największą wartością był swobodny przepływ komunikacji i jej łatwość. Budując coś z innymi ludźmi czynnikiem, który zazwyczaj zawodzi jest komunikacja. Jeśli ten aspekt jest dograny można przenosić góry.

W ramach współpracy stworzyliśmy landing page, który skutecznie generuje zapytania od klientów. Strona jest estetyczna, wydajna i przede wszystkim funkcjonalna.