Data ostatniej aktualizacji: 10.12.2023

1. Wstęp

Niniejsza Polityka Prywatności dotyczy danych zbieranych przez Panther Strategy Szymon Nowicki, z siedzibą w Kielcach, przy ul. Starodomaszowska 20/U3, 25-315 Kielce, Polska. Celem tej Polityki jest informowanie użytkowników naszej strony internetowej, https://pantherstrategy.com/, o rodzajach danych, które zbieramy oraz sposobach ich wykorzystania i ochrony.

2. Jakie Dane Zbieramya) Dane Osobowe

Zbieramy dane osobowe podawane dobrowolnie przez użytkowników podczas korzystania ze strony, np. imię, nazwisko, adres e-mail.

b) Dane Techniczne

Zbieramy informacje techniczne takie jak adres IP, typ przeglądarki, czas wizyty na stronie, strony odwiedzane na naszej witrynie.

3. Cel Zbierania Danych

Dane zbierane są w celu:

  • Udzielania odpowiedzi na zapytania użytkowników.Ulepszania i personalizowania doświadczeń użytkowników na naszej stronie.Prowadzenia działań marketingowych (jeśli uzyskano na to zgodę).

Użytkownicy mają prawo do:

  • Dostępu do swoich danych. Sprostowania swoich danych. Żądania usunięcia danych. Ograniczenia przetwarzania. Przenoszenia danych. Sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
  • 5. Bezpieczeństwo Danych

Zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych. Stosujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych.

6. Udostępnianie Danych

Dane mogą być udostępniane tylko podmiotom upoważnionym na mocy obowiązującego prawa oraz partnerom, z którymi współpracujemy, w przypadku gdy jest to niezbędne do świadczenia naszych usług.

7. Polityka Cookies

Strona korzysta z cookies w celu poprawy działania strony i dostarczania bardziej spersonalizowanych treści.

8. Zmiany w Polityce Prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. O wszelkich zmianach będziemy informować na stronie internetowej.

9. Kontakt

W razie pytań dotyczących niniejszej Polityki Prywatności, prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@pantherstrategy.com